LinkedIn Golden line Facebook Twitter

Szanowni Państwo

Jestem doradcą finansowym od 2005 roku. Zakres moich kompetencji oraz moja specjalizacja to: kredyty (hipoteczne, gotówkowe, inwestycyjne, samochodowe, konsolidacyjne) i wszelkie ubezpieczenia. Znajduję dla Państwa najkorzystniejsze warunki kredytowe biorąc pod uwagę ofertę różnych banków. W pracy spotykam się z różnymi sprawami, wyzwaniami i oczekiwaniami ze strony klientów. Zawsze służę Państwu fachową poradą, rzetelną informacją, a podjęte tematy realizuję skutecznie i solidnie w ustalonym czasie.

 

Przykładowa OFERTA:
– maksymalna kwota kredytu 200 tys. złotych
– rata kredytu dopasowana do Państwa możliwości
– brak maksymalnego wieku kredytobiorcy
– długi okres kredytowania – do 108 m-cy
– oprocentowanie od 6,99%
– minimum formalności
– kredyt na oświadczenie o dochodach
– akceptujemy niestandardowe źródła dochodu
– szybka decyzja kredytowa ( 15 minut) – wypłata tego samego dnia
– brak opłat za wcześniejszą częściową i całkowitą spłatę.

 

KREDYT HIPOTECZNY: – okres kredytowania – do 80 roku życia – kredyt do 95% wartości nieruchomości – akceptujemy niestandardowe źródła dochodu – możliwość zawieszenia spłaty połowy raty kredytu na okres 5 lat – decyzja kredytowa w ciągu 4 dni – najlepiej liczona zdolność na rynku – prowizja 0% – możliwość refinansowania poniesionych kosztów aż do 24 miesięcy wstecz – kredytowanie niestandardowych transakcji np.: zakup z egzekucji komorniczej, przetargu, spółdzielni.

 

Polecam różne dostępne na rynku programy kredytowe, między innymi unikatowe:

Kredyt hipoteczny w programie MDM – zaletą oferty oprócz kredytu na zakup jest dodatkowo możliwość skredytowania miejsca postojowego, komórki lokatorskiej, wykończenia nieruchomości.

Kredyt Gwarantowany – w tej ofercie dajemy gwarancję niezmiennej raty kredytu przez okres 5 lub 10 lat. Dzięki temu mają Państwo pewność, że rata nie zmieni się, niezależnie od sytuacji na rynku.

Kredyt DRUGA HIPOTEKA – jeśli potrzebujesz gotówki na remont lub inny cel a masz nieruchomość to nawet jeśli jest obciążona hipoteką w innym banku masz możliwość uzyskania kredytu zabezpieczonego na II miejscu.

Zakup na wynajem – z uproszczoną formą badania zdolności kredytowej, gdzie prognozujemy dochód z najmu nowo nabywanej nieruchomości.

Zamieszkaj w większym – kredytobiorca zamienia swoje dotychczasowe mieszkanie na większe, stare wynajmuje, do liczenia zdolności kredytowej przyjmujemy dochód z przyszłego wynajmu starego mieszkania. Jedyna oferta na rynku!

Mogę zaoferować również: Leasing i Kredyt Samochodowy dla firm i osób prywatnych Kredyt firmowy Ubezpieczenia: majątkowe, wypadkowe, zdrowotne, polisy na życie, emerytalne, inwestycjami.

 

Klienci doceniają moją pracę i większość z nich pochodzi z polecenia. Dlatego jeżeli uważacie Państwo, że ta oferta może być dla kogoś wartościowa proszę przekazać dalej.

Możecie Państwo skontaktować się ze mną telefonicznie 799 117 117
lub mailowo florczyk.dorota@gmail.com

Z poważaniem,
Dorota Florczyk
Doradca Finansowy

www.kredytbiuro.pl
www.bankierka.pl

Jestem również na: image